Profesionalus miško valdos vertinimas.

 

Miškas – tai svarbus kiekvieno savininko turtas. Dažnai savininkams kyla klausimas kiek kainuoja miškas? Šį klausimą pateikus interneto paieškoje galima rasti nemokamų kainos skaičiuoklių. Visos jos suskaičiuoja kainą greitai, bet pateikia atsakymą maždaug tokį: Jūsų miško kaina tarp 3 000 ir 8 000 eurų už hektarą. Ar čia yra vertinimas??? Kokią jis naudingą informaciją suteikia apie konkretų miško sklypą?? O jeigu turiu 10 hektarų, ar man pasidarė aiškiau kokia yra mano miško kaina??. Ar tokiu atveju mano valda kainuoja 30 000 ar 80 000 eurų ar kur nors per vidurį? Bet taip buvo iki šiol. Dabar miško profesionalai Jums ateina į pagalbą!  Per daugelį metų sukauptą investavimo patirtį panaudojome, kurdami algoritmus, kurių pagalba efektyviai ir profesionaliai gebėtumėte įsivertinti miško valdą. Ir tai galite padaryti visiškai NEMOKAMAI!

Miško kainą nėra lengva nustatyti dėl to, kad ji yra įtakojama daugelio rodiklių: ploto, rajono, medynų sudėties, amžiaus, tūrio, skalsumo, boniteto, miškų grupės, aktualios rinkos situacijos ir jos tendencijų. Šių rodiklių skirtinga kombinacija lemia skirtingą ūkinį rėžimą, o taip pat ir investicijų matematiką.

Bet nuo šiol miško vertinimas nėra didelė problema! Įsivertinti gali kiekvienas. Pasinaudoję mūsų platforma Jūs sužinosite savo miško valdos parametrus ir aktualią rinkos kainą. Sukūrėme dvi miško vertinimo galimybes.

Nemokamas miško vertinimas skirtas tiems, kurie nori taupyti pinigus, o tiems, kurie taupo laiką, sukūrėme pilną miško vertinimą už 27€.

Nemokamas miško vertinimas Pilnas miško vertinimas


SVARBU. Miško vertinimas šioje platformoje yra daromas ketvirtos grupės (ūkiniams) ir trečios grupės (apsauginiams) miškams. Antros ir pirmos grupės miškams dėl apribojimų gausos ir skirtingo naudojimo rėžimo yra komerciniai nevertinami ir kaina prilyginama 0€. Jeigu mokamoje vertinimo paslaugoje miško žemės dalyje pirmos ir antros grupės miškų dalis sudaro daugiau kaip 50%, tokiu atveju pinigai už vertinimą grąžinami ir vertinimas neatliekamas.