NEMOKAMAS, PROFESIONALUS MIŠKO KAINOS PASKAIČIAVIMAS.TAU REIKĖS: 

1. Užpildyti miško vertinimo užklausą (ji pateikta žemiau šiame puslapyje);
2. Pateikę užklausą per 2 valandas gaunate Jūsų valdos vertinimo ataskaitą nurodytu elektroniniu paštu.

UŽKLAUSA NEMOKAMAM MIŠKO VALDOS VERTINIMUI

SVARBU. Miško vertinimas šioje platformoje yra daromas ketvirtos grupės (ūkiniams) ir trečios grupės (apsauginiams) miškams. Antros ir pirmos grupės miškams dėl apribojimų gausos ir skirtingo naudojimo rėžimo yra komerciniai nevertinami ir kaina prilyginama 0€.

Kodėl paslauga NEMOKAMA?PARODYK

Jeigu nemokama, tai turėtų būti nieko verta, arba tikriausiai tai spąstai (nes nemokamas sūris būna tik pelėkautuose). Galbūt prisikabins įkyrūs “perekupai” ir bandys išvilioti mano mišką? Taip, tai rasite dažnai naršydami internete ir bandydami suprasti kiek vertas Jūsų miškas- dažniausiai kainos skaičiuoklė, kuri nieko nepasako apie konkretų miško sklypą, arba įkyrus siūlymas Jums parduoti. Visam tam mes metame iššūkį ir pristatome profesionalią nemokamą skaičiuoklę nustatyti preliminariai Jūsų turimo miško kainai. Be to, joje pateikiame ir daugiau rodiklių susijusių su Jūsų mišku – kokios medžių rūšys ir koks tūris jame auga, kokio brandumo miškas, pagal šiuos ir daugelį kitų taksacinių rodiklių pateikiame apskaičiuotą miško kainą. Kodėl tą darome nemokamai?  Nemokamai todėl, kad dalis žmonių sutinka mums parduoti miškus, kuriuos įvertiname. Tad kaštai, kuriuos įdedame į rinkodarą, mums atsiperka. O kadangi nuolat dalyvaujame miško rinkoje, suprantame rinkos svyravimus, galime nustatyti rinkos kainą aktualiai. Tad išbandyk ir įsivertink PROFESIONALIAI, GREITAI IR NEMOKAMAI.

Daugiau apie MIŠKO KAINĄPARODYK

Miškas – tai svarbus kiekvieno savininko turtas. Dažnai savininkams kyla klausimas kiek kainuoja miškas? Šį klausimą pateikus interneto paieškoje galima rasti nemokamų kainos skaičiuoklių. Visos jos suskaičiuoja kainą greitai, bet pateikia atsakymą maždaug tokį: Jūsų miško kaina tarp 3 000 ir 8 000 eurų už hektarą. Ar čia yra vertinimas??? Kokią jis naudingą informaciją suteikia apie konkretų miško sklypą?? O jeigu turiu 10 hektarų, ar man pasidarė aiškiau kokia yra mano miško kaina??. Ar tokiu atveju mano valda kainuoja 30 000 ar 80 000 eurų ar kur nors per vidurį? Bet taip buvo iki šiol. Dabar miško profesionalai Jums ateina į pagalbą!  Per daugelį metų sukauptą investavimo patirtį panaudojome, kurdami algoritmus, kurių pagalba efektyviai ir profesionaliai gebėtumėte įsivertinti miško valdą. Ir tai galite padaryti visiškai NEMOKAMAI! 

Miško kainos nustatymui panaudojama daug miško taksacinių rodiklių (duomenų visuma, kuri apibrėžia kiekvieno miško sklypo parametrus): ploto, rajono, medynų rūšinės sudėties, amžiaus, tūrio, skalsumo, boniteto, miškų grupės, aktualios rinkos situacijos ir jos tendencijų. Šių rodiklių skirtinga kombinacija lemia skirtingą ūkinį rėžimą, o taip pat ir investicijų matematiką.

Pastaba:  Jeigu negautumėte elektroninio laiško dėl miško įvertinimo tą pačią dieną, prašome mus informuoti el. paštu: adrijuss@gmail.com arba telefonu 867324908. Nemokamo vertinimo resursai riboti, tad, kai kuriais atvejais technologinėje grandinėje galimi trikdžiai. Dėkojame už supratimą 🙂