Pagal Jūsų pateiktą sklypo kadastrinį numerį, panaudojant valstybinius kadastro duomenis apskaičiuojama aktuali valdos vertė, priklausanti nuo valdos struktūros, miško sudėties, amžiaus, tūrio, bei augimo rodiklių. Įvertinami tikėtini kirtimai ir jų vykdymo laikas. Visa tai perskaičiuojama į dabartinę vertę, ateities medynams pritaikius vertės diskontavimo metodiką. Patektoje ataskaitoje pateikiama kiekvieno miško sklypo taksacinė medžiaga, apskaičiuojamas tūris sklype, ir kiekvieno taksacinio sklypo kaina. Grafinėje medžiagoje pateikiama valdos struktūra ir kiekiai pagal medžių rūšis ir brandumą. O taip pat valdos žemėlapiai su sklypų išdėstymu ir ortofotografinę medžiaga. 

Ataskaitoje pateikiama kaina atitinka tikrąją sklypo rinkos vertę tuo atveju, jeigu valstybiniai taksaciniai valdos duomenys atitinka natūroje esančią situaciją. Situacija natūroje gali skirtis dėl taksatoriaus klaidų, inventorizuojant mišką, dėl gyvosios ir negyvosios gamtos invazijos po inventorizacijos (vėjas, sniegolaužos, kenkėjai ir pan.), kurie kartais įvyksta po taksatoriaus apsilankymo, o taip pat ir žmogaus ūkinės veiklos – dažniausiai kirtimų. Tokiu atveju, norint gauti išsamesnę informaciją apie valdą, reikia parametrus patikslinti natūroje.

Užsisakau pilną vertinimą už 27€

Grąžinsime Jums už miško vertinimą sumokėtus pinigus, jei nuspręsite savo mišką parduoti mums ir mes jį nupirksime. Be to apmokėsime ir visas notarinio sandorio forminimo išlaidas!

Svarbu: Miško vertinimas šioje platformoje yra daromas ketvirtos grupės (ūkiniams) ir trečios grupės (apsauginiams) miškams. Antros ir pirmos grupės miškams dėl apribojimų gausos ir skirtingo naudojimo rėžimo yra komerciniai nevertinami ir kaina prilyginama 0. Jeigu mokamoj vertinimo paslaugoj miško žemės dalyje pirmos ir antros grupės miškų dalis sudaro daugiau kaip 50 procentų, tokiu atveju pinigai už vertinimą grąžinami ir vertinimas neatliekamas.

ATASKAITOS PAVYZDYS: